додому Бердичів Привітання до Міжнародного Дня лікаря від депутата обласної ради

Привітання до Міжнародного Дня лікаря від депутата обласної ради

148
0

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу.

Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа.

Професія лікаря одна з найвідповідальніших. України лише рухається у напрямку закладання у суспільстві міцного фундаменту поваги до лікарів та гідної оплати їх праці. Але лікар, то не просто професія – це поклик душі, бажання рятувати людей. Лікарі допомагають не лише лікувати тіло, а й душу. Багато медичних працівників зараз знаходяться у зоті АТО, куди більшість з них поїхала за власним бажанням.
Особисто я низько вклоняюсь усім медикам світу, моє серце переповнюють почуття вдячності та поваги до цих людей. В Житомирській обласній ради я є членом комісії з охорони здоров’я. Через те досить часто спілкуюсь з медичними працівниками, знаю про їх проблеми та потреби. У своєму місті та області докладаю максимальних зусиль, аби лікарі отримували усе необхідне. Від якості забезпечення лікарів необхідним залежить і якість послуг, які отримуют наші громадяни.

Наснаги вам, дорогі наші Лікарі! Хочеться, аби наша нація була здорова і ви мали чим найменш роботи!

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Васильович Романський