додому Бердичів Привітання до Дня працівника освіти України від депутата обласної ради

Привітання до Дня працівника освіти України від депутата обласної ради

203
0

День працівникі?в осві?ти або День учителя — професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня. За рішенням ЮНЕСКО з 1994 у всьому світі відзначають – день вчителя.
В Україні свято встановлено «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…» згідно з Указом Президента України № 513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 році.

Вчителі для кожної дитини, як друга родина. Батьки нам дають життя, батьки поруч з нами з перших кроків, перших зубчиків, з першими розчаруваннями та радощами. Вчитель вперше нас бере за руку та веде в перший клас, дає перші знання, навчає нас читати, писати, вливає нас у суспільство. Вчителі стають свідками нашого першого кохання, наших перших освітніх перемог. Часто вчителі розділяють з нами наші біди та допомагають нам впоратись з ними.

Чи бачили ви очі першачків, яких вчитель за руку веде в перший клас? В них лише довіра та цікавість. Вони йдуть за своєю вчителькою як за матір’ю. Чи бачили ви очі випускників? Там сльози та вдячність людині, яка стільки років була поруч.

Від себе хочу сказати лише величезне «Спасибі» усім освітянам нашої країни та світу. У мене були вчителі, яких я поважаю та вдячний їм усім серцем! Мої діти зараз мають досвідчених та щирих вчителів і їм я вдячний. Моя дружина педагог, якого поважають та люблять діти. Усе моє життя поруч зі мною вчителі, яким я не стомлююсь дякувати!
Наснаги вам, талановитих та вдячних учнів, саморозвитку та любові. Будьте завжди поруч з нам!

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Ігор Васильович Романський