додому Бердичів Президія обласної ради узгодила питання 20-ї сесії

Президія обласної ради узгодила питання 20-ї сесії

215
0

Депутати завершили підготовку до 20-ї сесії обласної ради і на засіданні президії, яке відбулось 14  грудня, затвердили порядок денний. Голова обласної ради Володимир Ширма повідомив про те, що на розгляд чергової сесії вноситься 68 питань.

Члени президії узгодили окремі питання та проекти рішень, зокрема розглянули  звернення Держгеонард України щодо надання погоджень продажу на аукціоні спеціальних дозволів і надання погоджень на користування надрами, а також кадрові питання.

Президія уважно вивчила всі питання, давши доручення щодо доопрацювання деяких із них управлінням виконавчого апарату обласної ради.

Отож, на черговій сесії, що відбудеться 18 грудня, депутатський корпус розгляне майже 70 питань порядку денного, серед яких прийняття обласного бюджету на 2019 рік та регіональних програм. Сесія розпочне роботу о 10 годині.

У день сесії відбуватиметься передноворічна  виставка-ярмарок виробів дитячої творчості від вихованців обласного еколого-натуралістичного центру та закладів дитячої творчості Ємільчинського району.

01aaaaaaaaaaaprez2

01aaaaaaaaaaaprez5

01aaaaaaaaaaaprez6

01aaaaaaaaaaaprez15

01aaaaaaaaaaaprez9

01aaaaaaaaaaaprez10