додому Бердичів Бізнес Президія Житомирської облради узгодила перелік питань, що виносяться на чергову 13-у сесію

Президія Житомирської облради узгодила перелік питань, що виносяться на чергову 13-у сесію

52
0

Президія обласної ради 31 жовтня узгодила порядок денний чергової 13-ї сесії обласної ради. На розгляд депутатського корпусу вносяться 94 питання.

Депутати прийматимуть рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік та до галузевих регіональних програм. Також працюватимуть над питаннями комунальної власності, серед яких й кадрові, зокрема, призначення керівників комунальних закладів, та земельні питання, а саме, встановлення орендної плати, розгляд звернень Держгеонадр України щодо продажу на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами, надання у користування мисливських угідь.

На сесії обласної ради планується прийняти низку звернень до центральних органів влади, зокрема, щодо законодавчого врегулювання права громадян України на володіння зброєю (автор – Ігор Васильович Романський); фінансування підрозділів управління ДСНС області;  недостатності субвенції на виплату субсидій; здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів; порушення екологічного та водного законодавства у м. Бердичеві та Бердичевському районі; врегулювання цін на дизельне пальне тощо.

Нагадаємо, що чергова 13-а сесія обласної ради сьомого скликання розпочне працювати над порядком денним 2 листопада о 10 годині.

Варто зазначити, що цього разу на початку засідання сесії Гімн України виконуватиме дитячий хор із Черняхівської гімназії. Також у фойє відбудеться виставка живописних та графічних робіт «Сучасний захисник України».