додому Бердичів Президент України у Бердичеві подякував військовослужбовцям за захист держави

Президент України у Бердичеві подякував військовослужбовцям за захист держави

169
0

В рамках робочого візиту 17 січня на Житомирщині перебуває Президент України Петро Порошенко.

Після подячного молебню за отримання Томосу про автокефалію та утворення Православної Церкви України у Свято-Михайлівському кафедральному соборі та спілкування з вихованцями духовної недільної школи Президент України разом із головою обласної ради Володимиром Ширмою та головою обласної  державної адміністрації Ігорем Гундичем відвідали Станішівську ОТГ.

Поспілкувавшись з громадським активом об’єднаної територіальної громади, посадовці відвідали 142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, що у місті Бердичеві.

Там Президент України Петро Порошенко зустрівся із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, де вручив офіційний прапор сил спецпризначення.

Звернувшись до військових, Президент України наголосив, що спецпризначенці майстерно роблять свою роботу, на практиці реалізують власне ж кредо переваги якості над кількістю. «Радий можливості у Бердичеві сьогодні особисто подякувати нашим військовослужбовцям Сил спеціальних операцій ЗСУ за захист України», – зазначив він.

1aaaaaaaaaapupp1

1aaaaaaaaaapupp2

1aaaaaaaaaapupp5

1aaaaaaaaaapupp6

1aaaaaaaaaapupp12

1aaaaaaaaaapupp8

1aaaaaaaaaapupp9

1aaaaaaaaaapupp11

1aaaaaaaaaapupp14

1aaaaaaaaaapupp16

1aaaaaaaaaapupp17

1aaaaaaaaaapupp15