додому Бердичів Представництво Євросоюзу в Україні продемонструвало в Бердичеві, що Європа ближче

Представництво Євросоюзу в Україні продемонструвало в Бердичеві, що Європа ближче

289
0

Європа стала значно ближчою за останні три роки. Нещодавнє впровадження безвізового режиму, фінансування Євросоюзом проектів в Бердичівському районі, які покращують умови в дитячих садочках та школах  – це далеко не повний перелік переваг для українців. В рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» бердичівські журналісти мали змогу на власні очі пересвідчитися у важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

В п’ятницю, 21 липня в Бердичеві було проведено ряд заходів задля підвищення поінформованості містян щодо нових можливостей, якими вже можна скористатися.

Спочатку делегати Представництва ЄС в Україні зустрілися з міською владою та представниками громадянського суспільства? надали детальну інформацію про програми та грантах Євросоюзу. Ближче до обіду Координатор кампанії «Будуємо Європу в Україні» Костянтин Ромашко та документаліст відділу преси та інформації представництва Європейського союзу в Україні Ірина Стаднійчук спілкувалися з журналістами на медіа-ланчі, під час якого сторони обговорили стан медіа середовища в місті. Зокрема, торкнулися теми нападів на журналістів, бездіяльності в розслідуванні цих резонансних справ правоохоронними органами, утиски місцевою владою свободи слова та причини цих реалій.

Як повідомляє Незалежний інформаційний ресурс Бердичів СІТІ, далі гості разом із журналістами під час прес-туру виїхали в Бердичівський район, де

Завдяки Євросоюзу село Рея змінило в дитячому садочку систему опалення на ефективнішу

Увечері для любителів сучасного кіно було продемонстровано фільм, який був учасником європейського фестивалю кіно, що проходив в понад 80 містах України.