додому Бердичів Працівники культури Бердичівського району побували у Польщі

Працівники культури Бердичівського району побували у Польщі

74
0

З 6 по 12 вересня 2016 року працівники відділу культури і туризму Бердичівської райдержадміністрації та Бердичівського районного центру культури і дозвілля відвідали м. Легніца Вроцлавського воєводства у Республіці Польща.

Там артисти взяли активну участь у Міжнародному фестивалі Польського романсу ім. Лідії Новікової (уродженка Білорусі). Учасниками фестивалю також були заслужені артисти з Польщі, Білорусі, Вірменії.

Леонід Кобилінський, Тарас Романенко і Юлія Данчук були єдиними представниками з України та гідно презентували українське мистецтво та культурну сферу Бердичівського району. На фестивалі виконали українські пісні різного жанру і змісту, а саме: «Гуцулка Ксеня», «Два кольори», «Ніч яка місячна…», «Ой ти дівчино…» та багато інших. Наші земляки виступили феєрично, показали високий рівень підготовки і майстерності, що і було оцінено польським глядачем, який отримав неабияке задоволення від виступів українців. Артисти отримали чергове запрошення для участі у фестивалі наступного року.