додому Бердичів Правосуддя? Ні, не чули. Володимир Пономарчук програв Касаційний суд

Правосуддя? Ні, не чули. Володимир Пономарчук програв Касаційний суд

142
0

2 червня у м. Києві відбувся Касаційний суд у справі призначення секретарем міської ради Володимира Пономарчука. Здавалось, що щастя глядачів так близько, і ця мильна опера закінчиться хеппіендом, але… Але сталось так, як сталось. Касаційний суд відмінив рішення суду першої інстанції, яке було законне та правомірне.

Кажуть у народі, що увесь минулий тиждень катався міський голова славного міста разом з не менш славним депутат Верховної Ради до чудової столиці України. І кожного разу повертались веселіші й веселіші. А ще кажуть, що ще до самого суду десь один чудовий депутат не міської ради, і навіть не обласної, сказав, що вже все вирішено. У мене, як у нормальної людини, яка почує такі плітки, виникло обурення: «Хіба там настільки нерозумні судді, які наплюють на норми закону у такій чудовій країні, яка тримає курс на Європу, яка хоче робити все прозоро, де є чудовий президент, який з усіх трибун кричить про законність»? Ач, все-таки наш розумний президент із нашим чудовим депутатом у одній колії, а ще про міського голову забула. Тому вчора два судді, з трьох, Касаційного суду України згадали, що вони дуже люблять свого президента, навіть більше ніж закон і дали переможні папери у руки міському голові.

Хочеться сподіватись, що Володимир Пономарчук не буде здаватись, попереду ще Верховний суд. Під час судового засідання у Верховному суді приймають участь інші судді і є надія, що вони закон люблять більше, ніж президента.