додому Бердичів Правоохоронця суд виправдав від звинувачень про шахрайство

Правоохоронця суд виправдав від звинувачень про шахрайство

94
0

Як повідомляє офіційний портал Бердичівського міськрайонного суду, 05.09.2016 року Бердичівським міськрайонним судом завершено розгляд кримінальної справи по обвинуваченню у скоєнні злочинів передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб; заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою).

Під час розгляду встановлено, що за версією слідства в квітні 2011 року, з метою заволодіння чужими коштами, житель Бердичева, будучи службовою особою, працівником правоохоронного органу, вирішив, використовуючи надану йому владу, ввести в оману потерпілого щодо можливості уникнення останнім затримання за підозрою у вчиненні ним злочину за матеріалами, які фактично в провадженні обвинуваченого не перебували та на хід розгляду яких він впливу не мав. В судовому засідання обвинувачений свою вину не визнав та пояснив, що просив у потерпілого лише повернути йому борг. Власне ж, саму справу проти себе назвав сфабрикованою через особисті неприязні стосунки з працівником Служби безпеки України та звернув увагу суду на велику кількість суперечностей в наданих обвинуваченням доказах.

Оцінивши всі докази та обставини справи суд зробив висновок, що пред’явлене обвинувачення ґрунтується лише на одних суперечностях та припущеннях, а тому визнав обвинуваченого не винуватим за недоведеністю його участі у вчиненні злочинів.