додому Бердичів По всій Україні ввели карантин через коронавірус

По всій Україні ввели карантин через коронавірус

0
0

Кабмін прийняв рішення про введення карантину на загальнонаціональному рівні.

Через коронавірус в Україні на три тижні пропонують заборонити масово культурні, спортивні та розважальні заходи, а також навчальний процес в школах і університетах.

Уряд рекомендує карантинні заходи по 3 квітня, пише Урядовий портал.

Які заходи вживають:

Кабмін виділив 100 мільйонів гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Отже, до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення. Також уряд заборонив проведення масових заходів, де запланована участь 200 і більше осіб. Заборона не стосується заходів державної необхідності. А ось проведення спортивних заходів можливо з дозволу міжнародних організацій, але обов’язково без глядачів. Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту Бориспіль.

Що передбачає карантин.

Карантин це заборона проведення масових заходів, розважальних, спортивних подій, відвідування навчальних закладів. Також карантин передбачає припинення відвідування хворих в стаціонарах під час епідемій грипу.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко відзначав, що карантин буде введений тільки після реєстрації випадків внутрішньої передачі інфекції в країні.