додому Бердичів Потоп у дитячому-реабілітаційоному центрі в Бердичеві

Потоп у дитячому-реабілітаційоному центрі в Бердичеві

131
0

У дитячому-реабілітаційному центрі «Насіння надії» у Бердичеві ламінатна підлога повністю просочена водою з каналізації, яку вкотре прорвало.

Кожного дня сюди приходять особливі дітки різного віку. З ними займаються, спілкуються і годують.

Пріоритетною метою центру є захист інтересів сімей, які виховують неповносправних дітей: розвиток здібностей, соціальних навичок дітей для більш повної інтеграції в життя суспільства за допомогою навчання, фізичної, психолого-соціальної реабілітації, просвітницької роботи в батьківському середовищі та сприянню підготовці персоналу, здатного виконувати роботу на високому професійному рівні.

«Не встигли оговтатись після минулого разу, як на тобі – новий сюрприз. Раніше капало зі стелі, через що плити з неї де-не-де попадали. Цього ж разу вода на підлозі під ламінатом. Дуже багато всього затопило: ватмани, іграшки, матраци. Що змогли винести-винесли» – кажуть працівники центру.

«До ЖЕКу телефонували, звідти приходили і казали, що подивляться до труб і спробують відремонтувати каналізацію. Але спочатку водоканал має відкрити і викачати каналізацію, щоб добратись до труб. Ці дітки, крім батьків, по суті нікому не потрібні. Але ми будемо робити все можливе, аби продовжити заняття з дітками. Віримо, що все вирішиться» – зазначили працівники закладу.

Через нестерпний сморід, діти змушені пропустити багато потрібних занять для розвитку. Коли ж знову зможуть повернутись до занять – ніхто не каже. Працівники центру намагаються якнайшвидше усунути їдкий запах і воду, але, насамперед, потрібно ремонтувати каналізацію, бо ситуація повториться знову.