додому Бердичів Постійні комісії завершили підготовку до 19-ї сесії обласної ради

Постійні комісії завершили підготовку до 19-ї сесії обласної ради

51
0

Депутати обласної ради 22 жовтня завершили працювати у постійних комісіях. Цього дня відбулись засідання одразу двох комісій –  з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та з питань бюджету і комунальної власності.

Під час засідання «бюджетної» комісії, у роботі якої взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич, депутати погодили внесення змін до обласного бюджету на поточний рік.

Зокрема, перевиконання обласного бюджету за 3й квартал поточного року становить майже 39,5 млн грн. З цієї суми 25 % буде спрямовано на виконання депутатських повноважень, а це майже 10 млн грн, решта сума коштів спрямовується за пропозиціями обласної ради та облдержадміністрації на вирішення соціально-економічних питань області.

Також депутати погодили внесення змін в окремі регіональні програми та опрацювали низку комунальних і кадрових питань.

Усього профільна комісія розглянула понад 50 питань порядку денного.

На засіданні «регламентної» комісії депутати опрацювали 10 питань, серед яких звернення управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області щодо виділення коштів на матеріально-технічне забезпечення. Також профільна комісія заслухала інформацію представників прокуратури області та Національної поліції області про результати роботи правоохоронних органів у поточному році тощо.

Нагадаємо, що 25 жовтня відбудеться чергова 19-а сесія обласної ради сьомого скликання.

1aaaaacombudreg18

1aaaaacombudreg10