додому Бердичів ПОРНО З 8-МІСЯЧНИМ НЕМОВЛЯМ: ДРУЖИНА ВПІЗНАЛА НА ГАНЕБНИХ КАДРАХ СВОЇХ ДОНЬКУ ТА...

ПОРНО З 8-МІСЯЧНИМ НЕМОВЛЯМ: ДРУЖИНА ВПІЗНАЛА НА ГАНЕБНИХ КАДРАХ СВОЇХ ДОНЬКУ ТА ЧОЛОВІКА

398
0

На Житомирщині затримали 27-річного чоловіка, якого підозрюють у поширенні порнографії. За даними слідчих, він нібито імітував статеві акти із дівчинкою 2017-го року народження, знімав усе це на відео і викладав у Мережу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Операція відбувалася в багатоповерхівці Бердичева, силовики вдерлися в одну з квартир. Там виявили 8-місячну дитину, її батька та докази знущань – файли, записані на флешки, комп’ютер і мобільний телефон. “Коли його дружина поралася по господарству або їхала до мами, він ґвалтував свою дитину”, – заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції НПУ Віталій Чубаєвський.

Свої дії збочинець знімав на мобільний і поширював через російські веб-ресурси, а копії файлів зберігав на електронних носіях. Мати дівчинки і дружина педофіла дізналася про все від поліцейських. Вона стала й важливим свідком, адже впізнала на фото свою малолітню дитину, а також її ґвалтівника. Чоловік свою провину визнав повністю.

За даними ТСН, 27-річний підозрюваний чоловік уже судимий за розповсюдження порнографії. В 2014 році він служив в АТО, був поранений, потім нібито їздив на заробітки, а останні півроку на сторінках соцмереж мало не щомісяця писав, як радіє народженню доньки, котру називав “маленькою принцесою”. Сусіди вважали підозрюваного взірцевим батьком, а родину цілком пристойною і благополучною, ніяких сварок чи проблем за подружжям не помічали.

Дитину вже оглянули лікарі та встановили, що її здоров’ю ніщо не загрожує. Немовлятко нині перебуває з мамою. Затриманий чоловік перебуває під наглядом правоохоронців, запобіжний захід йому невдовзі обиратиме суд.