додому Бердичів Помста занепалих. Юлія Лефтер помстилась побратиму по партії.

Помста занепалих. Юлія Лефтер помстилась побратиму по партії.

206
0

Які тільки події не траплялись у світі пов’язані з помстою. На що тільки Люди не йшли: теракти 11 вересня у Америці, останні події у Монако, і ще багато-багато вчинків, які призводять до негативних та шокуючи наслідків. Помста – почуття, яке з’їдає з середини людину до тих пір, поки ця людина не починає гнити душею. Нічого доброго та справедливого від такої людини очікувати не варто.

Нещодавні події з обранням секретаря міської ради чітко показали, що мстиві люди є і у міській раді. Єдиний неповторний та вишуканий кандидат на посаду секретаря, Юлія Лефтер, була підтримана лише провладними силами, до якої відноситься і її фракція Самопоміч. Але, як показали події, у фракції все-таки була єдина людина, яка може адекватно мислити – Володимир Сенча. Він не прийшов на засідання сесії, де депутати дарували свою цнотливість пані Лефтер. Не підтримував він і її позицію щодо підтримки міського голови. За що і поплатився.

На останній сесії міської ради, яка відбулась 21 липня, міський голова без жалю повідомив, що Володимира Сенчу виключили з фракції Самопоміч. Тепер цей депутат є позафракційним. Викриками «Ганьба» зустріли таку новину депутати від Свободи, Батьківщини, Радикальної партії та Патріотичної партії України. Усі чудово розуміють, що цей низький вчинок – це лише помста непідкореним пані Юлею. Диктаторські замашки тут на лице: усіх, хто має власну думку, – виключаємо.

На мою думку, не багато втратив депутат від цього, тепер він лише розширив свої можливості у міській раді.