додому Бердичів Помер колишній губернатор Житомирської області

Помер колишній губернатор Житомирської області

144
0

13 березня 2019 року помер Антон Станіславович Малиновський – перший губернатор Житомирської області періоду незалежності України, екс-директор Житомирського сільськогосподарського інституту (нині – агроуніверситет), Почесний громадянин міста Житомира.

Повідомлення про його смерть 13 березня опублікували на сторінці «Об’єднання організацій роботодавців Житомирської області» у соціальній мережі, на сторінці фейсбук.

“Сьогодні із сумом сприйняли звістку про смерть Антона Станіславовича Маліновського – доктора економічних наук, професора, радника ректора Житомирського національного аграрного університету,заслуженого працівника сільського господарства, першого губернатора Житомирщини періоду незалежності України……
Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову демократичної Української держави важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота.
Обірвалося життя прекрасної людини, чуйного батька, чоловіка…У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Антоном Станіславовичем він залишиться принциповим і чуйним керівником, людино, яка вірно служила Батьківщині і обраній справі. Нехай земля буде йому пухом”.

Висловлюємо своє співчуття рідним та близьким у зв’язку з тяжкою втратою.