додому Бердичів Поліція і рятувальники провели для бердичівських дошкільнят передсвятковий урок безпеки (ФОТО)

Поліція і рятувальники провели для бердичівських дошкільнят передсвятковий урок безпеки (ФОТО)

77
0

Аби нагадати малечі правила безпечної поведінки під час довгоочікуваного святкування Нового Року, правоохоронці завітали до дошкільних закладів м. Бердичева.

Старший інспектор Бердичівського відділу поліції Семен Кіришевський розповів дітлахам про основні правила поведінки вдома, на вулиці, на дорогах, при виявленні небезпечних предметів. Також він порадив дошкільнятам, як вести себе з незнайомцями, які з різними пропозиціями можуть звертатися до них на вулиці. Разом з поліцейським діти розглянули різні ситуації, які можуть трапитися під час «новорічного розгуляю», і знайшли їх правильне вирішення.

У свою чергу, заступник начальника Бердичівського МРВ УДСНС Володимир Рейко нагадав дітям про небезпеку від необережного поводження із бенгальськими вогнями та іншими піротехнічними засобами. Також він наголосив на забороні застосування саморобних електроприладів.

Із наведених їм прикладів діти запам’ятали, у яких випадках і за якими номерами слід повідомляти поліцію чи рятувальників про ту чи іншу подію.

Відділ комунікації поліції Житомирської області