додому Бердичів ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ: ПІД ЧАС ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ ВЛАСНУ...

ПОЛІЦІЯ ЗАСТЕРІГАЄ: ПІД ЧАС ЛІТНЬОГО ВІДПОЧИНКУ НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО БЕЗПЕКУ ВЛАСНУ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ!

47
0

13 липня до Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення про загибель 17-річного хлопеця на водоймі, який взагалі не вмів плавати.

Поліція застерігає громадян: під час розваг та відпочинку не забувайте про безпеку, особливо дітей.

Відповідальність за безпечний літній відпочинок дітей несуть батьки та особи, які їх замінюють.

Небезпека може чатувати на дорозі, водоймі, під час дитячих ігор та розваг. Але біда трапляється тоді, коли діти залишаються без нагляду і контролю дорослих.

Безпечність та легковажність під час відпочинку може обернутися справжньою бідою та непоправими наслідками.

Літня спека спонукає багатьох до розваг на водоймах, однак не слід забувати про елементарні правила безпеки. Особливо це актуально, якщо ви відпочиваєте з дітьми.

Шановні батьки, наші практичні поради допоможуть вам убезпечити відпочинок дітей та зробити його максимально корисним, дослухайтесь до них:

– не залишайте малолітніх самих поблизу водойм, автошляхів, виробництв, оцінюйте навколишню обстановку щодо можливих загроз травмування дітей;

– домовтеся з рідними, сусідами чи друзями про нагляд за дітлахами під час вашої відсутності;

– обов’язково знайте, з ким товаришує ваша дитина, де і як вона проводить вільний час. Цікавтеся віртуальними друзями дитини у соціальних мережах та її інтересами;

– домовтеся з дітьми про підтримання постійного телефонного зв’язку;

– роз’ясніть та постійно нагадуйте дітям правила безпечної поведінки на вулицях та в громадських місцях, основні правила дорожнього руху.