додому Бердичів Поліція вже працює в посиленому режимі напередодні виборів в Семенівській громаді

Поліція вже працює в посиленому режимі напередодні виборів в Семенівській громаді

88
0

Від сьогодні, 12 грудня в Головному Управлінні Національної поліції області почне роботу оперативний штаб з моніторингу та координації діяльності. Правоохоронці в співпраці з громадськими та міжнародними організаціями будуть виконувати наглядові функції під час виборчого процесу. Розроблено методичні рекомендації та алгоритм дій для особового складу поліції щодо забезпечення правопорядку і безпеки громадян під час виборів.

Особовий склад регіональної поліції вже працює в посиленому варіанті несення служби.

Зараз проведені попередні розрахунки для забезпечення поліцейськими правопорядку на територіях, прилеглих до виборчих дільниць. Планується додатково для цього залучити і представників громадськості.

Поліція Житомирщини закликає жителів регіону та учасників виборчого процесу з повагою і розумінням ставитися до роботи правоохоронців, не порушувати чинного законодавства.

Нагадаємо, 9 грудня керівники блоку превентивної діяльності територіальних підрозділів області зібралися в Головному управлінні Національної поліції для детального опрацювання дій правоохоронців під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних рад територіальних громад і глав у населених пунктах, які відбудуться 18 грудня.

Як повідомляв, Перший інформаційний портал Наш Бердичів представники мережі ОПОРА вже зафіксували порушення законодавства в частині агітації в навчальних закладах на Бердичівщині. В новоствореній Семенівській територіальній громаді виборчі пристрасті вже вирують. Як справляться з поставленими задачами бердичівські поліцейські знатимемо вже незабаром.