додому Бердичів «Поліський Партизан» виборов кубок району (ФОТО)

«Поліський Партизан» виборов кубок району (ФОТО)

230
0

У день, коли наша Держава святкувала свою Незалежність, у селі Романівка відбувся фінал Кубку Бердичівського району з футболу. У фіналі зустрілись команди ВПК «Айдар»-«Поліський Партизан» та СК «Бердичів»-«Ветеран». Головним спонсором виступили депутати обласної ради від радикальної партії Олега Ляшка, Ігор Романський та Ілля Смичок. Протягом усього часу проведення чемпіонату депутати фінансово підтримували команди та купували деякий спортивний інвентар, що був необхідний для змагань. Тому, традиційно, головні спонсори і зробили перші удари по м’ячу.

IMG_5415

На полі йшла запекла боротьба, але лідерів було видно одразу. Гравці команди «Поліський Партизан» одразу показали, хто господар на полі, і вже за кілька перших хвилин забили гол. Опоненти не створили ніяких небезпечних моментів, окрім автоголу, який не зарахували. У другому таймі лідери матчу підтвердили свою першість ще одним голом. Отже, ВПК «Айдар» – «Поліський партизан», вибороли перемогу та стали абсолютними чемпіонами Бердичівського району.

Привітальне слово гравцям сказав голова Бердичівської районної ради Максим Самчик. Він пообіцяв гравцям, що футбол у районі відродиться і влада буде його підтримувати. Окрім того, Максим Юрійович подякував і депутатам обласної ради, які зробили свій вагомий внесок у проведення цього чемпіонату. Максим Юрійович та Ігор Васильович спільно нагородили команду-фіналіста та переможців. Переможці отримали перехідний Кубок, подяки та медалі. Сюрпризом стало те, що депутати обласної ради переможцям підготували і грошову винагороду.

Ігор Васильович Романський у своєму виступів наголосив: «Ми взяли шефство над футболом у районі. Нам довелось працювати з самого початку, з низів, але ми дійдемо до найвищої щаблини. Ми підтримували, підтримуємо та будемо підтримувати розвиток футболу у Бердичівському районі». Не зайвим буде нагадати, що не так давно Ігор Васильович вже виділив 25 000 грн на прохання Бердичівської районної асоціації футболу і на цьому допомога не закінчується.

fut3 fut4 fut5 fut6 fut7 fut8 fut9 fut10 fut11 fut12 fut13 fut14 fut15 fut16 fut17 fut18 fut20 fut fut1 fut2