додому Бердичів Позачергова сесія у Бердичеві: через жахливий стан доріг Мазур В.К. позбавив місто...

Позачергова сесія у Бердичеві: через жахливий стан доріг Мазур В.К. позбавив місто коштів з Бюджету участі

302
0
Сьогодні, 21 березня, о 10:00  в 32 кімнаті виконавчого комітету відбулось засідання 34 позачергової сесії Бердичівської міської ради VII скликання.
На сесії депутат Житомирської обласної ради Романський Ігор Васильович від Радикальної партії Олега Ляшка підняв питання щодо коштів, які виділити з обласного бюджету за його поданням, але й досі не затвердили, адже обласна сесія була  ще 7 березня, а Бердичівська міська рада їх не затвердила по сьогодні. Начальник фінансового управління Пацата Алла Костянтинівна так і не дала чіткої відповіді, спираються на регламент, на відсутність довідок тощо. Хоча Бердичівська районна рада вчора затвердила кошти без проблем.
Також більшість депутатів були обурені тим, що у Бердичеві по медицині на даний час недостача 20 мільйонів гривень, по освіті 12 мільйонів гривень, але тоді навіщо Мазур Василь Костянтинович підіймав питання про відновлення будівництва спортивного комплексу, навіщо реставрувався театр, коли в місті одні заборгованості?!
Депутати неодноразово говорили про те, що немає якісної води, фільтрувальної станції, одноголосно говорять, що дороги в жахливому стані і будувати зараз спорткомплекс зовсім недоречно.
Також піднімалось питання про те, що діти 14 років голосували в бюджеті участі і завдяки їм більшість проектів затвердили.
На кінець вирішили забрати мільйон гривень з Бюджету участі, щоб було тепло в будинках, погасити борг за тепло, адже якщо сума не буде заплачена вчасно, то місту виставлять штраф 30 мільйонів гривень.
Ще був варіант взяти кошти з дротового радіо, але його чомусь ніхто не підтримав. На все свій час…