додому Бердичів Позачергова сесія міської ради. Епізод третій.

Позачергова сесія міської ради. Епізод третій.

96
0

Уже нікого особливо не дивує, що міський голова ледь не кожен тиждень скликає позачергові сесії, замість того, аби провести нормальну чергову сесію, винести усі необхідні питання, обговорити їх на профільних комісіях. У кулуарах депутати навіть жартують, що чергових сесій уже, мабуть, і не буде.

На розгляд депутатів було винесено три питання: 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2016 № 31 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2016 рік». 3. Про відшкодування різниці в тарифах. Нічого не нагадує? Так-так, саме так, це одні і ті ж питання. Вже третій раз поспіль.

Як неодноразово наголошував міський голова, необхідність скликати сесію полягає у тому, що необхідно виділити кошти на допомогу підприємству «Бердичівтеплоенерго», фінансування якого відбувається через програму розвитку житлово-комунального підприємства та благоустрою міста на 2016 рік. Щоправда, депутат міської ради Володимир Пономарчук задав цілком логічне питання, якщо терміновість саме у виділенні коштів даному підприємству, то що в проекті рішень роблять пункти і по фінансуванню МКП «Бердичівводоканал» та ОСББ міста. На дане зауваження Володимира Пономарчука міський голова запропонував виключити ці два пункти та розглянути їх на наступній черговій сесії міської ради, але попередньо обговорити на профільних комісіях.

Присутній на позачерговій сесії депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшко Ігор Васильович Романський дав журналістам свій коментар стосовно даної сесії: «Зібравши депутатів у тридцять другому кабінеті (той кабінет невідомо для чого використовується, і, напевно, потрібен для інших цілей), міський голова демонструє свою неповагу до народних обранців. Якщо є сесія – то вона має проводитися у сесійній залі, з мікрофоном, щоб було чути виступаючих. Заходять депутати, сідають незрозуміло куди: що це таке? Є сесія – є сесійна зала. Журналісти сидять майже один на одному, місця немає – це якесь жахіття. А якби на позачергову сесію прийшли усі депутати, а не так, як сьогодні? Де б вони розмістилися? Вся процедура порушена, не було запрошених гостей, не мали змогу відвідати сесію представники громадськості. Це знову нівелювання інтересів депутатів міської ради, і, в першу чергу – виборців, які хотіли б прийти, але не було куди. Третя позачергова сесія – це що таке? Люди мають право знати, що відбувається на сесії, а в Бердичеві інколи здається, що взагалі не проводиться робота з людьми».

img_6534 img_6535 img_6539