додому Бердичів Бізнес Податок на нерухоме майно. Українці як були з голими дупами, так і...

Податок на нерухоме майно. Українці як були з голими дупами, так і залишаться. Реакція бердичівлян. (ВІДЕО)

121
0

Як тільки не стараються у Верховній Раді, аби простим пересічним громадянам було легше жити. При цьому не забувають вони і про бюджет держави та місцеві бюджети. А як відомо, основні наповнювачі бюджету – це наші люди. От і деруть у три шкури з бідних українців. Здається, скоро будемо платити за повітря, яке вдихаємо.

Як відомо, у новому Податковому кодексі прописаний пункт «Про податок на нерухоме майно». Коли його писали, то розраховували на те, що сплата його ляже на заможних громадян. Але де ж хто бачив, щоб заможні громадяни платили максимальні податки. Натомість ці зміни знову лягли на пересічних українців. Згідно цього закону, якщо у власника квартира понад 60 м.кв., він буде сплачувати податок за кожен надлишковий метр.А якщо у вашій власності є будинок, то після кожного 70-го метра квадратного ви будете сплачувати податок. Ставку податку приймають місцеві ради, максимальна ставка податку складає 3% від мінімальної заробітної плати. Тобто депутати самі мають вирішити, наскільки достатні у нас громадяни, і скільки коштів можуть сплатити до бюджету. Наші депутати, чомусь, вирішили, що бедичівляни одні з багатіших та прийняли ставку у 2%., тобто 24 грн 36 коп за 1 м.кв. Натомість у інших містах нашої країни ставки податку на багато менші: 1%, 0,75%.

На сесію міської ради завітав бердичівлянин. Звичайний чоловік, який усе життя пропрацював будівельником і власними руками збудував собі будинок. Коли він його будував, то мріяв, аби там проживала уся його родина. Будинок вийшов майже 250 м.кв. Наразі чоловік інвалід. Там проживає його донька, онуки та дружина, донька теж інвалід, знаходиться у декретній відпустці та виховує онуків.

І ось, як і обіцяла податкова, розпочинається розсилка квитанція для оплати податку на нерухоме майно. Яке ж здивування було у сім’ї, коли їм прийшла квитанція із сумою у 3400 грн, яку родина має сплатити за два місяці. Таких коштів у сім’ї навіть щомісяця немає. Тепер питання до депутатів міської ради та до тих, хто писав такі шикарні поправки. ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ?

Ті, хто дійсно мають величезні статки та великі будинки, давно оформили свої будинки чи квартири на кількох власників, на кожного власника припадає площа менша тої, яка підлягає оподаткуванню. Але і для такого переоформлення потрібно заплатити кошти, ще й не малі.
Отже, українці як були з голими дупами, так і залишаться. Тільки шкуру ще з них здеруть.