додому Бердичів Бізнес Побачивши посла Франції в Бердичеві, почали говорити про впровадження ще й днів...

Побачивши посла Франції в Бердичеві, почали говорити про впровадження ще й днів французької культури

133
0

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон 20 листопада відвідала Бердичів. До цього призначення вона працювала в МЗС Франції, заступником директора Управління Росії та Східної Європи (у 2013-2015 роках).

В першу чергу, міський голова Василь Мазур вручив їй “постійний квиток до Бердичева” та записник, у який належить вписувати всі добрі справи, які посольство Франції планує виконати в Україні та в Бердичеві зокрема. Одразу після цього, керівництво міста наголосило, що тут вже працює 15 інвесторів і було б добре, щоб Франція до них долучилася.

На це представники делегації, котрі мають досвід роботи у різних куточках світу повідомили, що не зустрічали в Україні перепон у роботі, хоча визнають існування корупційної складової в нашій країні.

Разом з тим, у Бердичеві почали вже обгоорювати святкувати Днів французької культури. Чи багато вдасться знайти в Бердичеві французів «якщо дуже треба» будемо уважно слідкувати. Окрім того, з такою гнучкою дипломатичною позицією Василя Мазура можна очікувати найближчим часом, що місто Бердичів в головах влади перетвориться вже на місто «п’яти культур».