додому Бердичів Питання директора медколеджу не розглянули на сесії облради

Питання директора медколеджу не розглянули на сесії облради

293
0

Сьогодні в обласній раді дуже гаряче, депутати засідають під крики активістів, які з’їхались з різних частин області, кожен вимагає свого. Приїхали й активісти з Бердичева, які контролюють питання керівника директора медичного коледжу Клименюка Володимира. Нагадаємо, що раніше пан Клименюк звітував на комісії, про свою роботу, куди приїхав із групою підтримки.

У бердичівських активістів була надія, що на розгляд сесії обласної ради буде винесено питання звільнення скандального директора, але цього не сталось. «Питання по директору Бердичівського медколеджу сьогодні розглядатися не буде. Я як юрист кажу, що у нього договір складений так, що через два тижні він зможе поновитися на своїй посаді через суд. Тому, якщо треба, будемо створювати наглядові ради, які займатимуться цим питанням»,- прокоментувала голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська.

Бердичівські активісти та депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Романський Ігор, як і обіцяли раніше, тримають цей процес на контролі.