додому Бердичів Петро Порошенко видав Указ змінити вивіску на Бердичівському міськрайонному суді

Петро Порошенко видав Указ змінити вивіску на Бердичівському міськрайонному суді

433
0

Напередодні Нового року, 29 грудня Президент Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію місцевих і створення окружних судів в Україні в рамках другого етапу судової реформи. Це стосується як місцевих судів, так і судів апеляційної інстанції.

Зокрема, на сайті Президента розміщено указ №450. Згідно з цим документом, в країні замість ліквідованих 25 міськрайонних судів утворюється 25 окружних судів. Йдеться про ліквідацію Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області та утворення замість нього Бердичівського окружного суду.

“Сьогодні – це другий етап, який має на меті дві абсолютно чіткі позиції: ми маємо наблизити суди і правосуддя до людей. У нас не може бути більше районів без судів і судів без суддів”, – наголосив Порошенко.

За його словами, нові суди будуть формуватися на абсолютно прозорому конкурсі. До участі у ньому Президент закликав науковців і адвокатів.

Нагадаємо, раніше Вища рада правосуддя схвалила проект указу Порошенка про ліквідацію 142 місцевих і створення 74 окружних судів.

Чи допоможе зміна вивіски забезпечити кращий доступ до правосуддя та більш ефективний розгляд судових справ в Бердичеві покаже час