додому Бердичів Бізнес Перше місто в Україні повністю зупинило громадський транспорт

Перше місто в Україні повністю зупинило громадський транспорт

357
0

На період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки пасажирські перевезення містом будуть заборонені.

В Енергодарі Запорізької області з 25 жовтня повністю зупинили роботу громадського транспорту. Обмеження триватимуть на період «червоної» зони адаптивного карантину, йдеться на сайті міської ради Енергодара.

Повідомляється, що міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила ввести на місцевому рівні рішення регіональної комісії про зупинку автомобільних і залізничних пасажирських перевезень.

«Згідно з рішенням міської комісії, починаючи з 25 жовтня, на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки пасажирські перевезення містом будуть заборонені», – йдеться в повідомленні.

Підприємствам Енергодара, які використовують автобуси для розвезення співробітників, рекомендується розробити графіки та маршрути таким чином, щоб мінімізувати контакт працівників з іншими городянами.

Також управлінню комунальної власності спільно з перевізниками доручили вжити заходів щодо вакцинації водіїв маршрутних автобусів. Крім того, буде опрацьовано питання про можливість введення додаткових обмежень після виходу з «червоної зони» і відновлення перевезень.

За вихідні в Енергодарі підтверджено 302 нових випадки Covid-19. З них 58 – діти, двоє – медпрацівники, повідомляють на сайті міської ради. Станом на 25 жовтня 2021 року в Енергодарі лікуються 1 272 мешканці з активною формою Covid-19. З них 1 242 перебувають на амбулаторному лікуванні, 30 – госпіталізовані.

Такі карантинні заходи в останнє вживалися з 14 квітня 2021 року. У місті працювали лише автобуси, що перевозили працівників Запорізької атомної електростанції.

Напередодні Запорізька область ввела обмеження на внутрішні перевезення. Щоб скористатися автобусом або поїздом, жителям Запорізької області знадобиться один з документів:

негативний ПЛР-тест;
негативний експрес-тест на антиген;
сертифікат вакцинації;
довідка про одужання від коронавірусу.