додому Бердичів Перевірити якість води готовий … “бердичівський водоканал”

Перевірити якість води готовий … “бердичівський водоканал”

163
0

Не завжди зовнішній вигляд та смакові якості є запорукою безпечності вживання води. Багато людей вважають що вода з місцевих криниць є смачною та чистою, але вона рідко відповідає вимогам санітарних норм. Відсутність централізованого водовідведення, наявність великої кількості вигрібних ям є основним фактором забруднення підземних водяних горизонтів. Шари ґрунту добре забирають нерозчинні домішки, але зовсім не впливають на хімічний склад.

Санітарні норми встановлюють вимоги до безпечності та якості питної води, призначеної для споживання людиною. МКП «Бердичівводоканал» подає в мережу міста питну воду , що відповідає всім вимогам санітарних норм — безпечна в епідемічному та радіаційному відношенні, має нешкідливий хімічний склад.

МКП «Бердичівводоканал» пропонує мешканцям, бажаючим впевнитись в безпечності води споживаємої з криниць та свердловин, перевірити хімічний склад та епідемічну безпеку води.

Вартість основного аналізу всього 117,89 грн , загального – 150,30 грн , мікробіологічний аналіз – 127,68 грн.

Бажаючим перевірити якість води пропонуємо особисто звернутись до технічного відділу МКП «Бердичівводоканал» або за телефоном 4-42-97.