додому Бердичів Переваги електронного цифрового підпису

Переваги електронного цифрового підпису

26
0

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) є повним електронним аналогом звичайного підпису на папері, але реалізується він не за допомогою графічних зображень , а за допомогою математичних перетворень змісту документа.
Електронна форма подачі звітності дозволяє значно спростити і прискорити обмін документами між суб’єктами господарської діяльності і Державної фіскальної служби. При цьому документи підписуються за допомогою ЕЦП, що дає їм юридичну чинність, і шифруються, що дозволяє захистити їх від несанкціонованого доступу. До того ж, перевірка і обробка електронних документів може бути повністю автоматизована.
На сьогоднішній день для формування звітів та проведення контролю введених в звітах даних можливо використовувати спеціалізоване програмне забезпечення Електронний кабінет платника податків, в якому ви зможете без особливих спеціальних навиків: сформувати та відправити звітність, зареєструвати податкову накладну, отримати довідку про відсутність заборгованості, отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб а також простежити за рухом ваших коштів на особовому податковому рахунку.
Для того, щоб мати можливість скріпляти електронний документ механізмом електронного цифрового підпису, необхідно звернутися в акредитований центр за отриманням сертифіката ключа підпису та протягом 5 хвилин на безоплатній основі отримати ЕЦП (електронно цифровий підпис).

Адреси акредитованих центрів:
м. Житомир, майдан Перемоги, буд. 2, каб. 100,
тел.: (0412) 41-38-99.
м. Бердичів, вул. Богдана Хмельницького, буд. 24а, каб. 1,
тел.: (04143) 2-20-23.

Бердичівська ОДПІ