додому Бердичів Бізнес Пенсійний фонд запустив корисний інтернет-портал, який позбавить бердичівлян від черг

Пенсійний фонд запустив корисний інтернет-портал, який позбавить бердичівлян від черг

98
0

Відтепер у Пенсійному фонді України працює веб-портал електронних послуг  Попередньо зареєструвавшись у базі даних, можна отримати інформацію щодо відомостей які подають страхувальники за застрахованих осіб, про суму заробітку, сплату роботодавцями єдиного внеску, відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Пенсіонери зможуть регулярно одержувати відомості щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, назву закону, згідно з яким призначено пенсію, тощо. На порталі знаходиться багато довідкової інформації: від текстів законодавчих актів до графіку прийому керівництва Пенсійного фонду й адреси управлінь ПФУ в областях.

Кожен зареєстрований користувач зможе через портал домовитися про прийом у керівника чи відповідальних осіб в управлінні ПФУ й навіть звернутися за роз’ясненнями чи консультацією на які обов’язково в установлений законом термін надійде відповідь.

Щоб зареєструватися на порталі необхідно особисто звернутися до Бердичівського об’єднаного управління Песійного фонду України в Житомирській області у відділ ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем каб.№12 або за телефоном 2-01-09.

При собі мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.


www.portal.pfu.gov.ua


Адміністрація
Бердичівського об’єднаного
управління Пенсійного фонду України
в Житомирській області