додому Бердичів Пам’ять загиблого героя вшанували на футбольному турнірі ФОТО

Пам’ять загиблого героя вшанували на футбольному турнірі ФОТО

273
0

У першу неділю липня на бердичівському стадіоні «Шкіряник» відбувся футбольний турнір пам’яті загиблого бійця батальйону «АЙДАР» Ящука Павла. Його мужність та патріотизм заслуговують на шану та повагу, адже Павло Ящук віддав своє життя захищаючи Україну від посягань сусіда-агресора. Не боячись смерті він до останнього боровся за українську цілісність.

Організаторами заходу в його честь стали Житомирська обласна та Бердичівська районна федерації футболу, ГО «Самооборона міста Бердичева та Бердичівського району», ВПК «АЙДАР».

На турнірі були присутні почесний президент Військово-патріотичного клубу «АЙДАР» та депутат обласної ради від Радикальної партіїї Ігор Романський, друг Павла Янчука та голова бердичівської самооборони Сергій Адам’як, голова Житомирської обласної федерації футболу та депутат обласної ради Руслан Павлюк.

Брали участь футбольні команди ВПК «АЙДАР» (Бердичівський район), ФК «Тетерів» (м. Чуднів), ФК «Колос» ( с. Кикишівка Бердичівського р-ну) та ФК «Колос» (с. Махнівка Козятинського р-ну, Вінницької обл.).

У першому матчі грали команди «Тетерів» та «Колос» (с. Кикишівка). Перемогу виборов «Тетерів», який загнав у ворота суперників аж 4 м’ячі. Наступна гра відбулася між «АЙДАР» та «Колосом» (с. Махнівка), де впевнену перемогу здобув футбольний клуб Бердичівського району «АЙДАР». В наступному «двобої» зійшлися два «Колоси». Перемогла команда з с. Кикишівка Бердичівського р-ну. Фінальна гра відбулася між «АЙДАРОМ» та «Тетеревом». Переможцем турніру став ВПК «АЙДАР», який представляв Бердичівський район.

Переможця та учасників турніру пам’яті загиблого українського героя вітали гості заходу Ігор Романський, Сергій Адам’як, Руслан Павлюк, а також організатор турніру голова Бердичівської федерації футболу Олександр Левченко.