додому Бердичів ПАЛОМНИЦТВО ТА УРОЧИСТОСТІ РИМО-КАТОЛИКІВ У М. БЕРДИЧЕВІ ПРОЙШЛИ БЕЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВОПОРЯДКУ....

ПАЛОМНИЦТВО ТА УРОЧИСТОСТІ РИМО-КАТОЛИКІВ У М. БЕРДИЧЕВІ ПРОЙШЛИ БЕЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВОПОРЯДКУ. ПОВІДОМЛЯЮТЬ ПОЛІСМЕНИ

135
0

16-17 липня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві відбулося релігійне свято. У заходах взяли участь близько 9 тисяч учасників. Правопорядок та публічну безпеку у ці дні забезпечували 70 працівників поліції.

Тисячі паломників прибули до Бердичева, щоб взяти участь в Урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію. У складі паломницьких груп були віряни з України, Польщі, Білорусії, Молдови, США та інших країн.

Охорону порядку забезпечували 70 поліцейських, які працювали у посиленому варіанті несення служби та вжили усіх необхідних заходів безпеки для підтримання публічного порядку, а також попередження небезпечних ситуацій під час прибуття гостей свята, богослужіння та інших урочистостей.

Працівники поліції працювали у складі піших патрулів та мобільних груп, завданням яких були організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганства та інших можливих правопорушень.

Грубих порушень правопорядку зафіксовано не було. Загальна кількість зареєстрованих подій за ці дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася.

PM975image006 PM835image002 PM984image005