додому Бердичів Паломники крокують Україною до Матері Божої Бердичівської

Паломники крокують Україною до Матері Божої Бердичівської

41
0

20-21 липня у Бердичеві відбудуться Урочистості Матері Божої Бердичівської. В ці дні до Бердичева прибудуть тисячі паломників з України та цілого світу.

Цього року за інформацією настоятеля Бердичівського санктуарія отця Рафаїла Мишковського, очікується прибуття понад 10 тисяч віруючих з України та інших країни.

Паломники вже крокують містами та селищами України до Бердичева. У суботу 13 липня вирушили паломники з Києва, у неділю 14 липня розпочалися свій шлях вело паломники з Харкова, а сьогодні 15 липня у дорогу до Бердичева вирушили паломники з Хмельницького.

Урочисто зустрічатимуть  паломників на площі святого Йоана Павла ІІ біля Монастиря Босих Кармелітів у суботу 20 липня починаючи від 16 години. О 18.00 розпочнеться Служба Божа,яку очолить єпископ Броніслав Бернацький, голова Конференції Римсько-Католицьких єпископів України.

З 22 години 20 липня по 6 годину ранку у храмі відбуватиметься нічне молитовне чування.

У неділю 21 липня о 9.30 на площі святого Йоана Павла ІІ відбудеться молитва Розарія, о 11 годині розпочнеться Урочиста Служба Божа, яку очолить Архієпископ Томаззо Капуто з Італії.