додому Бердичів Очільник Бердичівської поліції відзвітував у районі

Очільник Бердичівської поліції відзвітував у районі

131
0

На сьогоднішній день Бердичівська поліція переходить в абсолютно новий режим роботи, метою якої є виконаня завдань, які перед поліціянтами ставить громадськість. У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про національну поліцію» було ліквідовано Бердичівський міській відділ міліції та створено Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області.
У розумінні пересічного громадянина – це зміна лише назви та на ділі Бердичівським поліціянтами додалось надзвичайно багато інших справ. Почнімо з того, що територія обслуговування значно збільшилася і тепер в підпорядкуванні Бердичівського відділу поліції 4 відділення по обслуговуванню: Андрушівський, Ружинський, Любарський та Чуднівський, загальна кількість населення складає 187 тис чоловік. Але при цьому всьому штат скоротили із 175 людей до 150. результат таких дій вже маємо на руках – кількість зареєстрованих злочинів у 2015 році збільшилась, у порівнянні з 2014, і складає 1021 (711 у 2014 році). З загальної кількості 211 скоєно на території Бердичівського району.
За 12 місяців поточного року на території Бердичівського району зареєстровано одне умисне вбивство, 2 факт нанесення тяжких тілесних ушкоджень та один факт скоєння розбійного нападу та незаконне заволодіння транспортним засобом. Протягом 12 місяців минулого року зареєстровано 10 випадків шахрайства (2 у 2014).
Проблемним залишається питання розкриття скоєних крадіжок. У 2015 році у Бердичівському районі їх було 509, порівняно з 319 в 2014, цифри починають жахати. Упродовж 2015 року в районі сталось 35 крадіжок із будинків. Наразі іде така тенденція, що крадіжки вчиняються кваліфікованими способами – зловмисники підбирають ключі, шкодять замок чи віджимають вікна.
За 2015 рік на території району зареєстровано 14 ДТП із потерпілими, 3 особи загинули. Як наголосив пан Зайцев, основною причиною травматизму на дорогах являється неналежне освітлення проїзної частини центральних доріг та фактично відсутня розмітка пішохідних переходів.
Хочу підмітити і наголосити ось на якій цифрі – 315 адміністративних протоколів за вчинення насильства в сім’ї! Чи пам’ятаємо ми взагалі, щоб люди звертались до поліції з подібною проблемою? Вкрай рідко. А якщо і звертались, то адекватної реакції правоохоронців майже не було.
P.S. До цих цифр додам трохи слів, так мовити від себе. На дії ми вже бачимо, як працює закон про поліцію: штат людей зменшили, роботи в чотири рази більше додали і рівень злочинності виріс у кілька разів. Правильним шляхом йдемо, друзі. При таких навантаженнях ніяка робота не може бути якісно виконана. Думаю, що в наступному році ці цифри виростуть ще у кілька разів. І найголовніше, що на верхівці цього айсбергу нікого не хвилює безпека людей, їм показники хороші подавай. Та і їх немає де узяти, бо руки поліціянтам обрубали по шию.