додому Бердичів Бізнес Офіційні працівники з Бердичева перерахували 13 мільйонів на армію

Офіційні працівники з Бердичева перерахували 13 мільйонів на армію

65
0

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що протягом січня – серпня 2017 року надійшло єдиного соціального внеску у сумі 185,3 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник надходжень збільшився на 41,8 млн. гривень, темп росту становить 129 %.

З початку року на підтримку армії  платники перерахували понад 13 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата цього збору зросла на 30 %, або майже на 3 млн. гривень.

А також звертаємо вашу увагу, що з 1 січня 2017 року набрали чинності зміни щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями.

Зокрема, фізичні особи – підприємці, які є пенсіонерами за віком та інвалідами на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати ЄСВ за себе.

Решта фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування сплачуватимуть ЄСВ за себе вже не за власним бажанням, а обов’язково, незалежно від факту отримання доходу у тому місяці, за який сплачується такий ЄСВ. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Бердичівська ОДПІ