додому Бердичів Офіційно!

Офіційно!

98
0
Red phone in row of black ones

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області повідомляє про нову назву вулиці свого місцезнаходження: замість Щорса тепер Покровська 96. Нагадуємо, що з будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся до центру протягом робочого тижня. Крім того, кожної п’ятниці з 15:00 до 17:00 в РСЦ МВС в Житомирській області за цією адресою проводиться особистий прийом громадян виконуючим обов’язки директора Євгенієм Прохоренком та щопонеділка з 11:00 до 13:00 – заступником директора Володимиром Періним. На всі Ваші запитання керівництво надасть чітку і грамотну відповідь, а також за потреби проведе консультацію.

Звернутися за допомогою Ви також можете і до Бердичівського Територіального сервісного центру МВС України, що знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21.
Територіальний сервісний центр МВС м. Бердичів звертає увагу громадян на необхідність співпраці з експертною службою, адже підробки стали виявляти частіше. Задля убезпечення себе від підробок керівник ТСЦ МВС 1842 м. Бердичів Ігор Романський рекомендує усім звертатися до експертів.