додому Бердичів Бізнес Офіційних безробітних на Бердичівщині стає менше, а кількість певних вакансій перевищує бажаючих

Офіційних безробітних на Бердичівщині стає менше, а кількість певних вакансій перевищує бажаючих

49
0
Pen writing a cross in the box.

Початок 2017 року на ринку праці характеризується позитивною динамікою. В Бердичівському районі на чверть скоротилася кількість безробітних. Загалом у січні-лютому 2017 року мали статус безробітного 22 тис. жителів Житомирщини, що на 4,9 тис. менше, ніж за цей період рік тому.

За станом на 1 березня 2017 року на обліку в центрах зайнятості перебувало 17,9 тис. безробітних громадян, серед них: 9,3 тис. осіб становили жінки, 6,5 тис. осіб – молодь у віці до 35 років, 7,3 тис. осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 1,2 тис. осіб з обмеженими фізичними можливостями, 1,3 тис. – учасники АТО.

На 1 вакансію у середньому по Житомирській області претендувало 8 осіб (на 1 березня 2016 року – 13 осіб).

Надлишок на ринку праці області продавців продовольчих товарів, водіїв, бухгалтерів, кухарів, медсестер, працівників без професії – чисельність безробітних, які шукали роботу, в рази перевищує кількість вакансій.

У дефіциті державні виконавці, електрогазозварники, швачки, верстатники, водії тролейбуса, токарі, закрійники, слідчі і навіть поліцейські (кількість вакансій у базі даних служби зайнятості перевищує кількість претендентів).