додому Бердичів Офіційний портал міста Бердичева тримає в таємниці способи зберегти енергію

Офіційний портал міста Бердичева тримає в таємниці способи зберегти енергію

153
0

Перший інформаційний портал міста Наш Бердичів неодноразово розповідав про абсурдні речі, які часто роблять наші місцеві чиновники. Сьогодні можемо констатувати черговий «перл» сучасних та просунутих людей, які очевидно не просто так займаються управлінням нашим чудовим містом.

Сьогодні о 10:47 на офіційному порталі міста Бердичева було опубліковано надзвичайно важливий та корисний для  усіх бердичівлян відеоролик, який мав допомогти кожному зберегти таку дорогу та цінну енергію. Його створення відбулося за сприяння авторитетної міжнародної організації USAID за проектом “Муніципальна енергетична реформа”. Все це стало можливим завдяки розпорядженню від 27 липня 2016 року №566-р Кабінету Міністрів України.

%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b6%d0%b8-%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80%d0%b3%d1%96%d1%8e

Офіційний портал міста Бердичева в тексті повідомлення робить посилання на файлообмінник ex.ua. Причому, зауважте, адміністратори навіть не спромоглися зробити гіперпосилання. І навіть якщо спробувати власноручно застосувати відому студентську комбінацію клавіш Ctrl+C, Ctri+V, ви вкотре зможете ознайомитись з жахливою новиною, яка вже не перший тиждень обговорюється в просторі УА-нету: «EX.UA никогда не сойдет с позиций уважения законов Украины, и поэтому ресурс принял решение просто прекратить свою работу» (подаємо мовою оригіналу).

Але, Перший інформаційний портал міста Наш Бердичів не дозволить нікому приховувати від наших любих читачів важливу для кожного інформацію. А тому, дякуючи Канівській міській раді ми таки покажемо Вам відео як можна зберегти енергію та не спалювати власні гроші