додому Бердичів Основна задача – виховати покоління кваліфікованих аграріїв!

Основна задача – виховати покоління кваліфікованих аграріїв!

244
0

Нещодавно школу №8 в м. Бердичеві відвідав представник Житомирського Національного Аг роекологічного Університету, – Мартинчук Іван Володимирович Проректор з науково-педагогічної роботи, соціального та гуманітарного розвитку – аби розповісти директорам шкіл міста про про переваги навчального закладу. На зустрічі був присутній і голова фракції Радикальної партії в обласній раді Ігор Романський.

Проректор Іван Мартинчук представив свій університет директорам бердичівських шкіл, наголосивши на тому, що саме зараз Україна так потребує професіоналів-аграріїв. Підтримав думку проректора і депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський. «Я сам навчався в цьому університеті і можу з впевненістю сказати, що цей навчальний заклад виховує справжніх патріотів і професіоналів своєї справи. Фахівців навчають одні з найкращих спеціалістів області. Зараз Україні дуже необхідні кваліфіковані і професійні аграрії, які зможуть вивести українське сільське господарство на новий вищий рівень розвитку,» – зазначив радикал.

Загалом зустріч пройшла вдало і конструктивно. Зручне місцезнаходження закладу, високий рівень підготовки спеціалістів, надзвичайна актуальність запропонованих професій та інші позитивні характеристики закладу – запорука того, що бердичівська молодь обере для навчання саме Житомирський Національний Аграрний Університет, переконані директори шкіл.