додому Бердичів «Ортек», «Штурм» та «EASTWEST» розіграли звання чемпіона Бердичівщини

«Ортек», «Штурм» та «EASTWEST» розіграли звання чемпіона Бердичівщини

284
0

У Бердичеві за підтримки міської ради та Бердичівської асоціації футзалу у Палаці спорту «Батьківщина» відбувся  Відкритий Чемпіонат Бердичівщини з футзалу 2017/2018 року. У змаганнях брали участь 22 аматорські команди з Бердичева, Бердичівського району, по одній команді з Чуднівського району та Козятинського району.

Футзальна ліга України – це проект, спільно розроблений Асоціацією футзалу України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.

У Першій лізі змагалися чотирнадцять команд. За словами знавців футзалу та вболівальників, які побачили більшість матчів у перших двох турах, головними фаворитами на перемогу були команди «SWS» та «AYAS» з Бердичева та  «АКВ» з смт. Глухівці Вінницької області. Переможцями Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу у першій лізі стала команда «АКВ». Друге місце здобула команда «Ліон» з Бердичева, яка відстала від «АКВ» на п’ять залікових пунктів, а на третьому місці – «SWS» з Бердичева, яка відстала від «АКВ» на шість залікових пунктів та на один заліковий пункт від «Ліону».

У Вищій лізі брали участь вісім команд, які представляли лише Бердичів. Фаворити у Вищій лізі – команда «Ортек», команда військовослужбовців 26-ї Бердичівської артилерійської бригади «Штурм» та команда «EastWest», яка здобула Кубок міста Бердичева з футзалу наприкінці 2017 року. За друге місце змагалися «Штурм» та «East West» – в обох команд на шість залікових пунктів менше, ніж в «Ортеку».

25 лютого, відразу після закінчення останньої гри за 2 та 3 місце, відбулося нагородження та закриття Чемпіонату.

За результатами перемогу і Кубок здобула команда «Ортек», 2 місце посіла команда «EastWest» та команда «Штурм» здобула 3 місце. Усі команди та гравці були нагороджені дипломами, а переможці отримали Кубок та медалі.

Три команди:  «Ортек», «Штурм» та «EastWest», які розігрували звання Чемпіона Бердичівщини, поїдуть на чемпіонат області серед футзальних команд.