додому Бердичів Олексій Побережний відкрив секрети ЦРУ про Бердичів

Олексій Побережний відкрив секрети ЦРУ про Бердичів

212
0

В 1969-ому році це була надсекретна інформація Національного центру фотографічних досліджень підготована для Центрального Розвідувального Управління США. Сьогодні доповідь стала доступною для дослідників.

Олексій Побережний розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook данні про стратегічні ядерні ракети СРСР, які базувалися поруч з нашим містом.

“Вісім ракетних об’єктів – Балта, Бердичів, Бобровський, Глазов, Нова Мезинівка, Суроватіха, Тамбов і Торопець залишилися в основному без змін, хоча спостерігається певне збільшення кількості житлових будинків навколо. Істотних змін по кількості ракет на кожному об’єкті не спостерігалося, але активізація будівельних робіт очевидна. Цілком таємно. Серпень 1969 року.” – йдеться в повідомленні.


Американська розвідка особливо пильно слідкувала за Бердичевом


На фото видно, що американська розвідка особливо пильно слідкувала за Бердичевом у зв’язку з активними будівельними роботами пов’язаними з гонкою озброєнь між США та СРСР.

Росія на окупованих українських землях наражала бердичівлян на дуже велику небезпеку, стверджує Олексій Побережний: «Військові експерименти на нашій землі розпочаті Московією, як виявилось, спричинили навіть до того, що Бердичів був однією з точок можливого ядерного удару. Детальніше про це, ви зможете прочитати в наступних повідомленнях, які я публікуватиму в мережі. Люди мають знати правду про те, яке насправді звіряче обличчя московського окупанта. Те, що сьогодні відбувається на сході нашої землі – це лише продовження вікової боротьби українців з російськими ордами».