додому Бердичів Олександр Савін: Бердичів хворий

Олександр Савін: Бердичів хворий

256
0

4 листопада відомий бердичівлянин Олександр Савін поставив невтішний діагноз нашому місту. А вся справа в давній проблемі – бродячі пси. Випадок, який трапився з чоловіком змусив його написати повідомлення на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook:

«Бердичів хворий. Сьогодні вдень, в районі басейну на моїх очах собаки накинулися на хлопця років 25-ти. Група собак, одна з яких провокатор, накинулися і стали кусати людину. Вдалося відбити. В результаті нападу прокушена права нога в чотирьох місцях, велика кількість подряпин. Потерпілий відправлений в травмпункт. Зграя ходить в районі Будинку культури ім.Шабельніка-вокзальний базар. Люди будьте уважні. Зброя не застосовувалася, через небезпеку потрапити в людину, а варто було б. Меру Мазуру, Юлі Лефтер і їх собачкам вітання від передвиборних обіцянок».

Нагадаємо, депутати міської ради, яких відносять до «антимазурівської коаліції» подали кілька проектів рішень, які могли б стати початком у вирішенні проблеми безпритульних собак. Проте міський голова Василь Мазур вже кілька місяців поспіль не ставить ці питання в порядок денний сесії Бердичівської міської ради.

%d1%81%d0%b0%d0%b2%d1%96%d0%bd