додому Бердичів Бізнес Олег Ляшко приїхав у Бердичів на підприємство «Дніпровуд»

Олег Ляшко приїхав у Бердичів на підприємство «Дніпровуд»

381
0

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко попри несприятливу погоду відвідав місто Бердичів. Народний депутат приїхав на підприємство, яке дає робочі місця більше ніж трьом сотням бердичівлян. Завод знаходиться на окраїні міста, а тому там за останні роки не ступала нога народного депутата. Попри це, Олег Валерійович знайшов час і можливість, щоб побувати в нашому місті саме тут, в районі, який зазвичай оминають офіційні делегації і на який не звертає увагу навіть місцева влада.

«Бердичівський деревопереробний завод «Дніпровуд» – черговий позитивний приклад дії нашого мораторію на вивіз необробленої деревини. Є сировина – є робота для бердичівлян. Переконаний, що за 10 років дії мораторію нам вдасться повністю відродити та модернізувати нашу деревообробну промисловість. А щоб продукція була конкурентоспроможною – ми будемо добиватися скасування мита на ввезення сучасного обладнання, що дозволить суттєво знизити вартість та покращити якість виробів з дерева», – поділився своїм баченням під час спілкування з трудовим колективом лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Питання обробки деревини для північних районів України є стратегічно важливим питанням, адже досі ліс-кругляк, який вирубувався, одразу експортувався за кордон. Як наслідок, вся деревообробна промисловість потерпала від відсутності сировини, люди не мали роботи.

Минулого року Олег Валерійович став ініціатором прийняття мораторію на вивезення за кордон деревини. Позитивний результат бачимо вже сьогодні, усе це додаткові надходження до державного та місцевого бюджету.

Сьогодні радикали у Верховній Раді пропонують ще один законопроект, який дасть змогу вивести на новий рівень вже існуючі підприємства в деревообробній галузі. Йдеться про відміну ввізного мита на нове технологічне обладнання, що у свою чергу на 30% знизить його вартість. Усе це покращить конкурентоспроможність українського виробника. За кожним таким нововеденням стоїть добробут українських родин.

Трудовий колектив заводу «Дніпровуд» підтримав оплесками, дії лідера Радикальної партії Олег Ляшко.

Ознайомившись з технологічним процесом на підприємстві та поспілкувавшись з бердичівлянами, Олег Валерійович попрямував на ще одне стратегічне підприємство області – Житомирський бронетанковий завод.

Під час поїздки Олега Ляшка супроводжували депутати Житомирської обласної ради Ігор Романський, Ілля Смичок та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

Представник Радикальної партії Ігор Васильович у своїй діяльності на виборчому окрузі звертає особливу увагу на розвиток молоді та найменш захищених верств населення. На зустрічі з депутатами Олег Ляшко дав ряд вказівок обранцям та пообіцяв всіляко сприяти у їхній діяльності спрямованій на захист інтересів людей.

dsc_0101 dsc_0076 dsc_0047 dsc_0028 dsc_0009 dsc_0114

dsc_0137 dsc_0124 dsc_0115 dsc_0102 dsc_0100 dsc_0042 dsc_0034 dsc_0033 dsc_0017