додому Бердичів Об’єднання територіальних громад відбуватиметься виключно в рамках діючого законодавства

Об’єднання територіальних громад відбуватиметься виключно в рамках діючого законодавства

95
0

, 24 червня, в обласній раді відбулося друге засідання регіональної робочої групи з питань об’єднання територіальних громад Житомирської області. У засіданні взяли участь голова обласної ради Анжеліка Лабунська, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Сергій Машковський та його заступник Ігор Гундич.

Робоча група розглядала пропозиції від 13 районів про створення 22 об’єднаних територіальних громад: Баранівського – 2 ОТГ, Брусилівського – 1 ОТГ, Хорошівського – 1 ОТГ, Ємільчинського – 1 ОТГ, Житомирського – 1 ОТГ, Коростенського – 1 ОТГ, Коростишівського – 1 ОТГ, Лугинського – 1 ОТГ, Новоград-Волинського – 6 ОТГ, Олевського – 2 ОТГ, Попільнянського – 2 ОТГ, Романівського – 2 ОТГ, Ружинського – 1 ОТГ..

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська зазначила, що об’єднання територіальних громад відбуватиметься виключно в рамках діючого законодавства.

«Є закон, який визначає правила об’єднання, є думка громад і якщо їхні рішення відповідають нормам закону, то ми будемо їх затверджувати та подавати ці документи до Кабінету Міністрів України», – наголосила очільник депутатського корпусу.

Анжеліка Лабунська повідомила, що останній термін для подачі документів з пропозиціями до обласної ради, аби вони були внесені на сесію, – 12 липня.

«Якщо ми не затвердимо документи і не внесемо зміни до перспективного плану на сесії обласної ради 21 липня, то Житомирська область взагалі може не попасти у державний бюджет 2017 року. Більше того, до 1 серпня область має подати до Кабінету Міністрів України затверджений перелік госпітальних округів, а це не можливо буде зробити, якщо не буде чіткого перспективного плану об’єднаних територіальних громад», – наголосила голова обласної ради.