додому Без категорії Обрано Голову Бердичівської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка

Обрано Голову Бердичівської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка

380
0

26 березня 2018 року у конференц-залі «Карта поляка» м. Бердичева відбулося партійне зібрання  та урочисте вручення партійних квитків членам Радикальної партії Олега Ляшка.

Були присутні представники РПЛ Бердичева та Житомирської області.

Піл час партійної конференції, на якій було погоджено подальший план дій, обрано Голову районної партійної організації Пілецького Романа Валерійовича, розподілено обов’язки та напрямки роботи між новими партійцями. Також була вручена подяка Петрівському Віталію Йосоповичу за особистий внесок у розвиток міської організації, активну участь діяльності партії та сумлінне відношення до виконання обов’язків.

Квитки вручив особисто керівник Бердичівської організації РПЛ, депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Романський Ігор Васильович і побажав новобраному керівнику стояти на шляху зміцнення інтересів громадян району і держави.

«Бердичівський район один із найпотужніших районів області над яким потрібна буде клопітка праця і максимальна віддача свого особистого часу і здоров’я. Результатом роботи має бути великий ліміт довіри нашої громади. Докладу, як керівник міської організації РПЛ, максимум зусиль для співпраці з районом, для покращення життя наших мешканців!», – зазначив Романський Ігор Васильович.

Партійці також отримали вітання від депутата Житомирської обласної ради Смичка Іллі Анатолійовича з побажаннями плідної праці на користь партії і українцям.

Стратегічне завдання Радикальної партії – створити державу, де кожна людина матиме роботу, гідну зарплату і впевненість у завтрашньому дні. Це дозволить перетворити Україну в одного з світових економічних і геополітичних лідерів.

Разом до перемоги із залізною командою Олега Ляшка!