додому Бердичів Обласний госпіталь у Бердичеві: учасники бойових дій зможуть проходити бальнеологічні процедури

Обласний госпіталь у Бердичеві: учасники бойових дій зможуть проходити бальнеологічні процедури

81
0

У комунальній установі «Обласний госпіталь для ветеранів» у  Бердичеві, у відділенні фізіотерапії запрацював кабінет бальнеологічних процедур. На його ремонт та облаштування  з обласного бюджету спрямовано майже 800 тис. грн. В цілому за два останні роки на обласний госпіталь витрачено майже 2 мільйонів гривень.

Обласний госпіталь – це медичний заклад, де проходять лікування і реабілітацію наші захисники. Також в цьому році заплановане відкриття центру реабілітації учасників АТО на базі обласного лікувального центру вертебрології і реабілітації. На його ремонт та оснащення з Державного фонду регіонального розвитку спрямовано понад 13 мільйонів.

За словами керівництва Житомирської обласної ради обидва заклади є потужними і зможуть у повному обсязі забезпечити реабілітацію всіх, хто цього потребує, на найвищому рівні із застосуванням сучасних технологій.

Як розповів керівник госпіталю Павло Журбенко, у процедурному кабінеті встановлено ванни з гідромасажем, вихрові та звичайні ванни, де можна отримувати хвойні, сольові, озонові, лавандові, гліцеринові процедури. Також кабінет облаштований різними видами лікувального душу. Такі бальнеологічні процедури мають протизапальний ефект, підвищують імунітет, застосовується при порушеннях нервової системи, опорно-рухового апарату тощо. Підбирають ванни для кожного хворого індивідуально, враховуючи загальний стан пацієнта, покази та протипокази, особливості перебігу захворювання.

Варто зазначити, що минулого року в обласному госпіталі пройшли курси лікування та реабілітації майже 3 тисячі «афганців» та учасників АТО.