додому Бердичів Бізнес Обласний бюджет перевиконано, виплачуються зарплати, справно сплачуються комунальні послуги

Обласний бюджет перевиконано, виплачуються зарплати, справно сплачуються комунальні послуги

44
0

За перше півріччя поточного року до загального фонду обласного бюджету надійшло більше 353 млн грн, що становить 109% до показників, затверджених обласною радою і на понад 76 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року.

Забезпечено виконання по всіх 16-ти запланованих джерелах надходжень обласного бюджету.

Надходження до спеціального фонду обласного бюджету становлять 200 млн грн, що на понад 113 млн грн більше минулорічних показників.

Протягом січня-червня до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 2,1 млрд грн, що майже на 600 млн грн, або на 37,7% більше ніж за січень-червень 2016 року. Загальна сума надходжень до спеціального фонду бюджету області становить 330 млн грн, що більше на 146,5 млн грн.

З державного бюджету область отримала різні субвенції на суму майже 4,5 млрд  грн.

Зокрема, освітня субвенція – 1,2 млрд грн, медична субвенція – 883,5 млн грн, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та інше – 986,2 млн грн, на надання різного виду пільг та житлових субсидій населенню – 1,3 млрд грн та інші субвенції, передбачені законодавством.

Завдяки виконанню показників бюджету, в області своєчасно та в повному обсязі виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери та проводяться розрахунки за спожиті бюджетними установами комунальні послуги і енергоносії.

Прес-служба обласної ради