додому Бердичів Обласне керівництво підтримує Юлію Лефтер?

Обласне керівництво підтримує Юлію Лефтер?

147
0

Для ясності розповім, що Наталія Чиж – це обласне керівництво об’єднання Самопоміч. Юлія Лефтер – керівник міської. Обидві ці постаті обіймають посади секретарів міських рад, Наталія – у Житомирі, Юлія – у Бердичеві.
Щоправда, у Житомирській міські раді пані Чиж дотримується опозиційної точки зору, тобто такої, яку підтримує усе Всеукраїнське об’єднання Самопоміч. Наталія Чиж чітко дала зрозуміти, що вони не «лягають» під владу та не люблять тих, хто хоче їй вгодити.

Натомість при голосуванні фракції Самопоміч у Бердичеві ми бачимо зовсім іншу картину. Юлія Лефтер та її однопартійці голосують в унісон з фракцією БПП. Міський голова запоручився підтримкою Бердичівського осередку Самопоміч, хоча це ніяк не відповідає ідеї об’єднання по усій Україні.

На осатаній прес-конференції журналісти прямо запитали: «У яких стосунках Юлія Лефтер зі своїм обласним керівництвом?». На що пані Лефтер відповіла, що вони зустрічаються на конференціях, разом працюють та Наталія Чиж підтримує діяльність Самопомічі у міській раді.

Хоча усі журналісти на власні вуха чули, як була обурена пані Наталія тим, що Юлія Лефтер таки продовжували працювати на останній сесії, коли уся опозиція пішла з зали. Напрошуюься висновки: Чи Юлія Лефтер існує сама по собі у нашому місті, як відокремлена від Всеукраїнського об’єднаня Самопоміч і вводить в оману людей про свої гарні стосунки з керівництвом, чи усіх-усіх обманює Наталія Чиж. Щось підсказує мені, що перший варіант реальніший.