додому Бердичів Німеччина виплачує компенсації військовополоненим, Росія цього ще не робила ніколи

Німеччина виплачує компенсації військовополоненим, Росія цього ще не робила ніколи

56
0

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2500 євро. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Термін подання заяв закінчується 30 вересня 2017 року.

На Інтернет – сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань (BADV) розміщено формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами.

Варто відзначити, що Росія, яка завдала непоправних кривд українським військовим за останні 300 років не виплатила жодної копійки компенсацій їх нащадкам. Очевидно, це питання буде підніматися після капітуляції  Москви.