додому Бердичів Бізнес Нові можливості для бізнесу: Сорочинський ярмарок та експорт товарів у Канаду

Нові можливості для бізнесу: Сорочинський ярмарок та експорт товарів у Канаду

49
0
SONY DSC

Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголосив відбір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у таких пріоритетних секторах: одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби, IT- послугиПрограма підтримки експорту в Канаду U CAN EXPORT 

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом підтримки експорту.
Компанії, що відповідають критеріям, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланням http://bit.Іy/UCANexport. Контактна електронна адреса: offiсe@cutisproject.org.


У період з 22 по 27 серпня 2017 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області традиційно пройде Національний Сорочинський ярмарок.

Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише привабливою, а й економічно вигідною, а підприємства матимуть нагоду представити свої досягнення на наймасштабнішому заході.

У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).