додому Бердичів Новорічні казки для учнів початкової ланки подарували вихованці ЦПО ім. О. Разумкова

Новорічні казки для учнів початкової ланки подарували вихованці ЦПО ім. О. Разумкова

69
0

Чудової зимової днини, у переддень Святого Миколая, яскравими  вогнями засяяла новорічна ялинка для молодших школярів закладів загальної середньої освіти м. Бердичева.  Та не все так просто! Як у справжній казці, дітям довелось  прикласти немало зусиль, щоб разом з  героями казки  “Новорічна подорож у Крижану країну” врятувати Новий рік від злих сил. Неймовірні новорічні пригоди  з Катрусею та її песиком  Бубликом, гномом, Старим 2018 роком, який був гарний на корисні справи, розкрили боротьбу зла і добра. Крижана країна  полонила всіх злими чакрами  феї Мари та її помічників: круків, кажанів  і злих гномів. Та у житті багато доброго, світлого, неймовірно прекрасного  в особі колядників, янголів, гномів і, звичайно, Діда Мороза та Снігуроньки,  які врятували  Новий рік, а з ним теплі зустрічі, цікаві життєві пригоди, веселощі, сподівання, надії, мрії.

Про це зазначається на сайті ЦПО ім. О. Разумкова.

Неймовірно цікаву, сповнену новорічних пригод, казку подарували вихованці Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова на радість дітям.  Завітайте на новорічну виставу та шукайте серед казкових героїв вихованців гуртків: Зразковий театр пісні “Краплинки”, Зразковий ансамбль естрадного танцю «О-ля-ля», Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті», Зразковий хореографічний ансамбль «Колібрі», Зразковий ансамбль народного танцю «Радість», Зразковий ансамбль танцю «Яринка», Зразковий театральний гурток «Трамвайчик».

Депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський, разом зі своєю сім’єю, також завітав на свято, адже у виставі приймала участь його донька у вигляді “Кікімори”.